Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1967

KLASA    V a

WYCHOWAWCA: STANISŁAW WOLSAN

Specjalność mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

  1. Baran Halina Maria
  2. Bieg Janina
  3. Bosek Stanisława
  4. Czaja Cecylia Janina
  5. Czarnik Krystyna Katarzyna
  6. Czarnota Urszula Maria
  7. Draus Maria
  8. Dziedzic Danuta Ewa
  9. Dziobak Janina Teresa
  10. Frącz Anna Maria
  11. Giemza Barbara Zofia
  12. Januszek Zofia Anna
  13. Jarosz Maria
  14. Jasińska Jadwiga Teresa
  15. Kołtun Urszula Janina
  16. Kościeniak Henryka Marianna
  17. Lib Karolina Zofia
  18. Maciaszek Katarzyna
  19. Matuszak Bronisława Barbara
  20. Mierzwa Helena
  21. Nowak Maria
  22. Piątkowska Kazimiera
  23. Płoucha Maria
  24. Sierżęga Józefa
  25. Szubert Jadwiga
  26. Świder Janina
  27. Turek Stefania Janina
  28. Wierzbińska Helena Maria
  29. Wisz Zofia
  30. Wiszyńska Teresa Stanisława
  31. Witkowska Danuta
  32. Woźny Irena Maria
  33. Wróbel Stanisława
  34. Zając Henryka Wanda

 

KLASA    V b

WYCHOWAWCA: TADEUSZ STYŚ

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Anioł Ryszard
  2. Barański Andrzej
  3. Bartosiewicz Eugeniusz Michał
  4. Bieliński Hubert
  5. Bronikowski Ryszard
  6. Czerwiński Edward
  7. Gajda Krzysztof Franciszek
  8. Głąb Eugeniusz
  9. Gnyp Zygmunt
  10. Golik Stanisław
  11. Gontarz Kazimierz
  12. Hek (Mieszczakowski) Bogdan
  13. Klisiewicz Stanisław
  14. Kluz Stanisław
  15. Kot Zenon
  16. Krupnik Mieczysław Michał
  17. Kuryło Edward
  18. Mazurek Mieczysław Leszek
  19. Mieńko Longin
  20. Milewski Kazimierz
  21. Mitał Stanisław
  22. Muzyka Janusz
  23. Nogaj Apolinary
  24. Pilecki Julian
  25. Płaneta Józef
  26. Pruchnik Tadeusz Jan
  27. Pyra Adam
  28. Rabiński Tadeusz
  29. Radzik Ryszard Marian
  30. Remiszewski Tadeusz
  31. Such Jan Wojciech
  32. Szpakowski Bogdan Zdzisław
  33. Szymański Kazimierz
  34. Warowny Marian
  35. Wykurz Andrzej
  36. Zalewski Kazimierz Tadeusz

 

KLASA    V c

WYCHOWAWCA: JAN RAJCA

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Adamowicz Henryk Kazimierz
  2. Banach Stanisława Danuta
  3. Baran Anna Agnieszka
  4. Bazan Józef Wawrzyniec
  5. Bazan Stanisław Andrzej
  6. Borowiec Edward Stanisław
  7. Chmaj Marta Zofia
  8. Ciasnocha Jan Antoni
  9. Frączek Jan
  10. Kopras Czesław
  11. Kozłowska Kazimiera
  12. Lasota Ewa Elżbieta
  13. Markiewicz Roman Feliks
  14. Miąsik Andrzej Antoni
  15. Mycek Bogumiła Jadwiga
  16. Nędza Bronisław Jacek
  17. Ozga Zdzisław
  18. Pociask Aleksandra Zofia
  19. Pociask Krystyna Maria
  20. Pudło Krystyna Teresa
  21. Pupa Gustaw Stanisław
  22. Rokita Stanisław Kazimierz
  23. Ryś Edward
  24. Sadura Edmund Feliks
  25. Sala Tadeusz
  26. Salamendra Józef (1968)
  27. Stanek Wiesław
  28. Trześniowska Marianna
  29. Warda Marian Józef
  30. Wołos Józef Stanisław