Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1966

KLASA    V a

WYCHOWAWCA: ZOFIA KWATER

Specjalność mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

  1. Babiarz Janina
  2. Baran Kazimiera Stanisława
  3. Bielenda Anna
  4. Biesiadecka Stanisława
  5. Borowiec Anna
  6. Bura Bronisława
  7. Bystroń Danuta
  8. Cypcar Maria Aniela
  9. Deptar Marianna Józefa
  10. Donica Maria Joanna
  11. Gaweł Halina
  12. Gąsior Stefania
  13. Jankowska Anna Teresa
  14. Kabarowska Ewa Anna
  15. Kozicka Halina Irena
  16. Kurantowicz Halina Salomea
  17. Latoszek Janina Jolanta
  18. Lęcznar Zofia
  19. Młyńczak Alfreda
  20. Moskal Krystyna Maria
  21. Pasek Kazimiera
  22. Pastuła Maria
  23. Pelc Zofia Maria
  24. Rudnicka Anna
  25. Saputa Czesława
  26. Selwa Stefania
  27. Sikora Bogumiła
  28. Siwiec Czesława
  29. Smoleńska Danuta
  30. Staroń Krystyna Janina
  31. Szela Krystyna Teresa
  32. Szlajnda Kazimiera Krzysztofa
  33. Welc Władysława
  34. Wilkosz Maria
  35. Wojciechowska Krystyna Zenobia
  36. Zawada Bogusława Maria
  37. Zdzienicka Elżbieta Lucyna
  38. Żestowska Bogumiła Emilia
  39. Żestowska Elżbieta

 

KLASA    V b

WYCHOWAWCA: JADWIGA STASIAK

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Belczyk Jan
  2. Bulc Mirosław
  3. Cieśla Edward
  4. Cieślik Wiesław
  5. Dubiel Stanisław
  6. Dziedzic Jan
  7. Gaweł Kazimierz
  8. Gradziński Jan
  9. Grzeszczak Włodzimierz Jakub
  10. Homenda Jan
  11. Kapeć Antoni
  12. Kępka Kazimierz
  13. Kos Włodzimierz
  14. Królik Tadeusz
  15. Kubas Eugeniusz (1967)
  16. Machura Wacław (1967)
  17. Makara Henryk Kazimierz
  18. Michalak Mieczysław
  19. Olszewski Szczepan
  20. Pawłowski Kazimierz
  21. Pyrcz Ryszard
  22. Raczkiewicz Ryszard
  23. Słowik Stanisław
  24. Sroka Józef
  25. Szafraniec Stanisław
  26. Toruń Ryszard
  27. Trojnar Antoni
  28. Wanic Jan Wojciech
  29. Wasielewski Jan
  30. Wilk Władysław
  31. Zaborniak Stanisław
  32. Zając Zbigniew

 

KLASA    V c

WYCHOWAWCA: GENOWEFA JAMROZEK

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Ćwioro Józef
  2. Dunajska Anna Monika
  3. Fularz Franciszka
  4. Jamuła Kazimiera
  5. Kazimierowicz Emilia
  6. Kolasińska Małgorzata Maria
  7. Krzemiński Joachim Karol
  8. Łachmanowicz Felicja Janina
  9. Mendoń Maria Teresa
  10. Młot Aniela Bronisława
  11. Morzyk Tadeusz
  12. Moskal Zofia Teresa
  13. Motyka Janina
  14. Mucha Alicja
  15. Nieroda Ludmiła Zofia
  16. Pietraszek Anna
  17. Pisarek Czesława
  18. Płonka Jan
  19. Rybka Zbigniew Józef
  20. Rydwańska Irena
  21. Skręt Jacenty Henryk
  22. Strugała Kazimiera
  23. Waszczak Henryk
  24. Wiatr Irena Maria
  25. Woźny Teresa
  26. Wrona Maria
  27. Zagulska Salomea Gizela
  28. Zych Bronisława
  29. Żak Ludwika Maria