Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 1959

KLASA    IV a

WYCHOWAWCA: MICHAŁ DUDEK

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Babiarz Stefania Anna
  2. Bogdan Krystyna Stefania
  3. Chuchla Zofia
  4. Groszek Maria Teresa
  5. Janicka Wanda Helena
  6. Kloc Zofia Ewa
  7. Kosakowska Irena
  8. Kruczek Maria
  9. Kruczek Maria Krystyna
  10. Nowak Edwarda Katarzyna
  11. Perec Danuta Zofia
  12. Piłat Danuta Maria
  13. Pleśniak Zofia Maria
  14. Porada Maria Teresa
  15. Prorok Anna
  16. Rasińska Zofia Janina
  17. Rożek Anna
  18. Skała Maria
  19. Stefankiewicz Henryka Elżbieta
  20. Szczepańska Teresa Krystyna
  21. Weremko Franciszka
  22. Wierzbińska Krystyna Anna
  23. Wnuk Barbara

 

KLASA    IV b

WYCHOWAWCA: MIECZYSŁAW KOPROWSKI

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Błachnio Marianna Zofia
  2. Bober Danuta
  3. Cyrulik Wanda Weronika
  4. Czyżewska Danuta
  5. Drąg Stanisława Teresa
  6. Gieroń Teresa
  7. Hubka Aniela
  8. Kot Krystyna Jolanta
  9. Lewandowska Danuta Stanisława
  10. Mierzwa Stanisława Maria
  11. Pociask Maria Jadwiga
  12. Pyrz Marianna
  13. Rela Teresa
  14. Rodzeń Zofia
  15. Sitarz Zofia
  16. Sowińska Alicja Zofia
  17. Stokłosa Władysława
  18. Świstak Łucja
  19. Wilk Elżbieta Teresa
  20. Wilk Helena Maria
  21. Wróbel Danuta Maria
  22. Zięzio Krystyna Zofia

 

KLASA    IV c

WYCHOWAWCA: JERZY STASIAK

Specjalność technologia produktów mleczarskich

  1. Adamczak Jan
  2. Biesiada Stanisław
  3. Bronikowski Kazimierz
  4. Czok Łucjan Gerwazy (1961)
  5. Dębowski Ryszard
  6. Drzał Ryszard Franciszek
  7. Dudek Tadeusz
  8. Gaweł Stanisław
  9. Gojny Antoni Benedykt (1962)
  10. Górecki Józef
  11. Hudak Jerzy
  12. Iwan Janusz Józef (1961)
  13. Kloc Władysław
  14. Kostur Aleksander
  15. Kozdraś Eugeniusz
  16. Kubit Stanisław
  17. Maliszewski Kazimierz
  18. Marszałek Bogusław
  19. Miżejewski Stefan Władysław
  20. Peszko Jan Józef
  21. Pietruszka Józef Marian
  22. Pyszczek Eugeniusz Jan
  23. Stępyra Wacław
  24. Śnieżek Kazimierz
  25. Uzar Roman Kazimierz
  26. Warowny Edward Józef
  27. Woźny Ryszard Józef