Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

ROCZNIK 2017

4 ER                   wychowawca: mgr  Agnieszka  WISZ

Technik Eksploatacji Portów i Terminali  

  1. Burza Karolina
  2. Czenczek Weronika
  3. Drzał Monika
  4. Kłonicka Katarzyna
  5. Kopacz Sylwia
  6. Kozdraś Kinga
  7. Kręcidło Karolina
  8. Nowak Monika
  9. Ożóg Ewelina
  10. Prokopiec Marlena
  11. Sochacka Justyna
  12. Tłuczek Kamila
  13. Wilczak Paulina
  14. Wolska Natalia
  15. Zaguła Agata

Technik Organizacji Reklamy

  1. Bendryczek Bartłomiej
  2. Bury Małgorzata
  3. Bytnar Gabriela
  4. Cynar Anna
  5. Kramarz Justyna
  6. Kut Anna
  7. Łuszczyńska Kinga
  8. Michałowski Bartosz
  9. Pilińska Agata
  10. Rusinek Sylwia
  11. Skóra Natalia
  12. Zięba Sylwia

 

4 ET            wychowawca: mgr Monika DUDA

Technik Eksploatacji Portów i Terminali 

  1. Donke Izabela
  2. Drelich Agnieszka
  3. Dziedzic Ewelina
  4. Filip Małgorzata
  5. Furman Karolina
  6. Gniewek Patrycja
  7. Gonet Dominika
  8. Jarosz Katarzyna
  9. Kozak Dominika
  10. Kozdęba Aleksandra
  11. Kozub Alina
  12. Lichota Agnieszka
  13. Mazur Dominik
  14. Młynarska Joanna
  15. Ostrowska Agnieszka
  16. Ożóg Wioletta
  17. Pilińska Gabriela
  18. Pipała Monika
  19. Pokrywka Piotr
  20. Sowa Monika
  21. Stec Barbara
  22. Szałęga Michał
  23. Szeliga Klaudia
  24. Więcek Justyna
  25. Wójcik Łukasz

4 HKL                   wychowawca: dr  Katarzyna  NOWAK

Technik Hotelarstwa

  1. Baszkiewicz Alicja
  2. Chorzępa Natalia
  3. Gawryś Katarzyna
  4. Jarosz Karolina
  5. Kmieć Mateusz
  6. Kochanowicz Ewelina
  7. Kotliński Sebastian
  8. Maleszka Izabela
  9. Miazga Eliza
  10. Pastuła Izabela
  11. Skłodowska Magdalena
  12. Siorek Katarzyna
  13. Witalec Sylwia
  14. Zając Martyna

Kelner

  1. Barć Paulina
  2. Buczek Hubert
  3. Cisek Sylwia
  4. Dobrowska Agnieszka
  5. Grzebyk Dominik
  6. Gruba Karolina
  7. Guzior Dominika
  8. Lubas Barbara
  9. Nowak Katarzyna
  10. Paczka Monika
  11. Ruszała Anna
  12. Smalarz Natalia
  13. Zielińska Joanna

4 TŻ               wychowawca: mgr   Beata KANIA

Technik Technologii Żywności

  1. Draguła Karolina
  2. Dymek Aneta
  3. Kruszewska Agnieszka
  4. Kozdroń Kinga
  5. Lech Paulina
  6. Majta Agnieszka
  7. Nalepa Aleksander
  8. Pelc Bartłomiej
  9. Rzeźnik Maria

Technik żywienia i usług gastronomicznych

  1. Andrzejewska Anna
  2. Cisło Gabriela
  3. Drozd Joanna
  4. Górak Dawid
  5. Hepnar Zuzanna
  6. Kobylańska Sabina
  7. Makusak Mariola
  8. Markowska Gabriela
  9. Mokrzycki Krzysztof
  10. Ożóg Karolina
  11. Sowa Andrzej
  12. Stawarz Krystian

     3 E                  wychowawca: mgr   Marta BAR-ZAMOYSKA

Cukiernik

  1. Bartoń Barbara
  2. Bieleń Katarzyna
  3. Chmiel Patrycja
  4. Czachor Eryka
  5. Dąbrowski Jakub
  6. Dorosz Jakub
  7. Dworak Krzysztof
  8. Dworak Monika
  9. Dworak Przemysław
  10. Dziurgot Łukasz
  11. Jandziś Michał
  12. Kolińska Barbara
  13. Kramarz Agnieszka
  14. Kwolek Kamil
  15. Mazurkiewicz Anna
  16. Nizioł Izabela
  17. Oszust Maksymilian
  18. Skowron Gabriela
  19. Sykała Agnieszka
  20. Sykała Joanna
  21. Świtała Filip
  22. Wcisło Klaudia
  23. Ząbek Angelika

3 F                 wychowawca: mgr      Anna  KOKOSZKA

Kucharz

  1. Chrzanowski Dominik
  2. Fic Damian
  3. Gwizdała Marcin
  4. Jakubczyk Szczepan
  5. Jamróz Damian
  6. Kiferling Ewelina
  7. Laskorz Marta
  8. Micał Damian
  9. Rak Mateusz
  10. Sitek Magdalena
  11. Sobczyk Małgorzata
  12. Stachnik Krzysztof
  13. Uchman Paulina
  14. Warzybok Mateusz
  15. Wiszka Bartosz
  16. Wisz Mateusz