Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

UDZIAŁ NASZEJ SZKOŁY W ĆWICZENIACH „LOTNISKO 2014”

W dniu 26 września 2014 roku, uczniowie naszej szkoły kształcący się na kierunku Technik Eksploatacji Portów i Terminali, wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka.

Ćwiczenia te miały na celu sprawdzenie współdziałania wszystkich służb wewnętrznych i zewnętrznych ujętych w Planie Działania w Sytuacjach Zagrożenia dla Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Nasi uczniowie odegrali rolę pasażerów uprowadzonego samolotu.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem, o czym świadczy pisemne podziękowanie Dyrektora Operacyjnego Lotniska,  złożone na ręce Pani Dyrektor Zespołu Szkół Spożywczych, mgr inż. Aleksandry Wanic.