Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Targi edukacyjne

TARGI EDUKACYJNE W SŁOCINIE – 26 marca 2014 r.

To kolejne targi, na których nie mogło zabraknąć naszej szkoły.

Jak zwykle oferta edukacyjna Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów. Uczniowie tłumnie odwiedzili nasze stoisko i  wypytywali o kierunki kształcenia, jakie oferuje ZSS.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

– Gabriela Bytnar, Bartosz Michałowski – klasa 1 ER

– Daria Pękosz, Magdalena Tylutki, Wioletta Wilk, Łukasz Sochacki – klasa 2 RT

– Magdalena Chmiel, Katarzyna Kloc – klasa 2 TŻ

oraz nauczycielki: pani Edyta Kraska, pani Wanda Kot i pani Małgorzata Pabjańska.

Gimnazjaliści z podziwem przyglądali się cudnym figurkom z masy cukrowej i czekolady wychodzącym spod ręki pani Wandy Kot. Niektórzy nawet próbowali stworzyć własne postacie. Jak zwykle gimnazjalistom smakowały nasze ciasteczka i koktajle wieloowocow.