Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

TARGI EDUKACYJNE

27 lutego 2014r. w siedzibie Politechniki Rzeszowskiej odbył się II Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej zorganizowany przez Stowarzyszenie Klaster Edukacji Zawodowej i Technicznej. Głównym zadaniem targów była promocja szkolnictwa zawodowego wśród gimnazjalistów, ich rodziców i nauczycieli, dlatego też nie mogło tam zabraknąć Zespołu Szkół Spożywczych.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. Edyty Kraski, p. Małgorzaty Pabjańskiej i p. Marka Magniszewskiego z dumą prezentowali kierunki kształcenia, jakie oferuje szkoła i  zaprosili gimnazjalistów na „Odlotową randkę” w ramach Ciekawej lekcji.

Ogromne zainteresowanie wśród gimnazjalistów wzbudził pokaz mody w strojach branżowych obowiązujących w sezonie wiosna – lato 2014. Pokaz przygotowały: p. Renata Skoczylas i p. Edyta Kraska.

Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, a zwłaszcza dekoracje z karmelu wychodzące spod ręki p. Wandy Kot i ucznia Rafała Juchy. Gimnazjalistom bardzo smakowały różnorodne koktajle owocowe przygotowane przez p. Krystynę Radomską, a zwłaszcza koktajl z kiwi. Gimnazjaliści z podziwem przyglądali się dekoracjom z owoców i warzyw, które tworzyli uczniowie naszej szkoły – Damian Lech i Kamil Siwiec.

Bardzo dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na Targach edukacyjnych.