Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Wizzair rekrutuje najlepszych

 
 
Na mocy porozumienia między szkołą a węgierskim przewoźnikiem lotniczym Wizzair gościły w naszej szkole stewardessy pracujące na pokładach samolotów w tych liniach lotniczych i przeprowadziły dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych wykłady oraz warsztaty przygotowujące do podjęcia pracy w branży lotniczej. Podczas zajęć uczniowie mogli dowiedzieć się na czym polega praca na pokładzie samolotu, jakie należy posiadać predyspozycje i kwalifikacje oraz zobrazowały na przykładach różne sytuacje które mogą wystąpić podczas rejsu statkiem powietrznym i postępowanie członków załogi cabin crew w tychże sytuacjach. Uczniowie po zajęciach jeszcze w indywidualnych rozmowach zadawali mnóstwo pytań, gdyż spotkanie było bardzo absorbujące i zachęcające do podjęcia pracy w liniach lotniczych.
Było to pierwsze z cyklu spotkań z pracownikami obsługi pokładowej i wielu uczniów już z niecierpliwością oczekuje na kolejne spotkania i kolejne informacje o tym zawodzie.
Dziękujemy bardzo stewardessom Wizzair za interesujące spotkanie i zapraszamy ponownie!