Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Wizyta w TVP 3

TVP 3 RZESZÓW

11 lutego, odwiedziliśmy „fabrykę reklamy” TVP 3 Rzeszów. Z bliska mogliśmy zobaczyć archiwum, reżyserkę oraz studio do nagrań.  Krok po kroku obserwowaliśmy, jak tworzone są programy, które każdy z nas ogląda. Doświadczenie to było niezwykle interesujące, o czym świadczyły liczne pytania,  skierowane do operatorów.
Pod koniec spotkania, obejrzeliśmy film na temat działalności prowadzonej przez TVP. Utworzony on został przez osobę, która jeszcze kilka lat temu – podobnie jak my dzisiaj – nie miała wiele wspólnego z pracą dziennikarską.  Może to wydarzenie zainspiruje nas do podjęcia tego tematu i za jakiś czas. Być może, odwiedzając rzeszowską telewizję, spotkamy w niej uczniów lub absolwentów naszej szkoły realizujących swoje marzenia?

Uczniowie klasy  1FG wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Latochą i p. Michaliną Chudzik.