Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Praktyki na promach

Od grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły z klas technikum hotelarskiego mają możliwość odbywania praktyk na promach Unity Line, pływających ze Świnoujścia do Ystad. Praktyki na promach odbywają się w działach: recepcja, housekeeping, kafeteria i sekcja dla kierowców, bary oraz sklep.

Do chwili obecnej praktyki na promach odbyło 4 uczniów z klasy 3c- Aleksandra Rodzeń, Lidia Węgrzyn, Dominik Stefanik i Marcin Ziemiński.

Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Pracy było niemało, ale przebiegała ona w interesującym środowisku i miłej atmosferze. Uczniowie wiele się nauczyli i na zakończenie wszyscy otrzymali pisemne zaświadczenie o odbyciu praktyki na promie, wystawiane przez opiekuna. Zaświadczenie w dwóch wersjach językowych zawiera zakres wykonywanych prac, okres odbywania praktyk oraz ocenę. Wszyscy nasi uczniowie otrzymali ocenę celującą i świetne opinie.

Dzięki praktykom uczniowie nabrali pewności siebie, mieli możliwość poznania pracy na promach, zobaczenia Bałtyku, zwiedzenia Świnoujścia i szwedzkiego miasta Ystad.

Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Następna grupa hotelarzy wybiera się na praktyki na promach w maju.