Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd i Pastorałek w naszej szkole

 

30.01.2020 r. odtworzyliśmy atmosferę Bożego Narodzenia dzięki klimatycznej scenografii i Dobrej Nowinie zawartej w tekstach kolęd i pastorałek zaprezentowanych przez uczniów różnych szkół. Mogliśmy się na chwilę wyciszyć i pozwolić ukołysać melodiom znanym i tym, które słyszeliśmy pierwszy raz. Naszą pracę i kunszt artystów docenili wyjątkowi goście: Małgorzata Rauch (Podkarpacki Kurator Oświaty), bp Edward Białogłowski (Biskup Pomocniczy Diecezji Rzeszowskiej), Bogusława Buda (Przewodnicząca Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Rzeszowie), Zbigniew Pinkowski i Dorota Szymborska (Dyrektorzy Zespołu Szkół Samochodowych), opiekunowie i rodzice uczniów występujących w koncercie, dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy internatu i pracownicy szkoły.

Filmik nagrał i edytował Damian Wrażeń, klasa 3d.