Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

TO RADOSNY CZAS! O TRADYCJACH BOŻEGO NARODZENIA

W dniu 9 grudnia 2019 r. uczniowie klasy II B wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym i warsztatach plastycznych pt. „To radosny czas! O tradycjach Bożego Narodzenia”. Zajęcia poświęcone były zwyczajom, symbolice, dawnym oraz współczesnym tradycjom Świąt Bożego Narodzenia i odbyły się w Muzeum Zamku w Łańcucie.

Młodzieży została przedstawiona szczegółowo symbolika i obyczaje świąt. Uczniowie mieli możliwość podziwiać misternie wykonane ręcznie ozdoby świąteczne oraz wspólnie przygotowywaliśmy dekoracje i ozdoby choinkowe. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli zachwyceni tematyką, poczuli atmosferę zbliżających się świąt. Tego typu wyjazdy dotyczące między innymi tradycji świątecznych to świetna forma edukacji młodzieży.

Opiekę nad uczniami sprawowały mgr inż. Agnieszka Wójcik i dr inż. Celina Jagiełowicz – Ryznar.