Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Uwaga! 

Przypominamy, że w dniu 5 GRUDNIA 2019 r. o godz. 9:00 na małej sali gimnastycznej odbędzie się I etap konkursu TEEN SHOW (kwalifikacje wewnątrzszkolne), w którym wyłonimy dwóch laureatów (zespoły lub soliści) w kategorii ,,piosenka”  i dwóch laureatów w kategorii ,,wiersz”.
 

Uczestnicy mogą wystąpić w dwóch kategoriach: piosenka lub wiersz. Łączny czas trwania utworów nie powinien przekraczać 10 minut. Uczestnicy mogą brać udział tylko w jednej kategorii. W kategorii ,,piosenka” soliści i zespoły (do 4 osób w grupie) mogą występować z akompaniamentem muzycznym lub podkładem z płyty.

 

Koordynatorzy konkursu w szkole:

mgr Angelina Tabor oraz mgr Barbara Chuchla