Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

WYCIECZKA SZKOLENIOWA DO AEROKLUBU RZESZOWSKIEGO

Dnia 27 listopada klasa 1ES ucząca się na kierunku technik eksploatacji portów i terminali pod opieką wychowawczyni Katarzyny Długosiewicz, udała się na wycieczkę szkoleniową do Aeroklubu Rzeszowskiego. Podczas wycieczki uczniowie zapoznali się z infrastrukturą  oraz flota samolotową Aeroklubu. Nasz przewodnik opowiedział o osiągach oraz zadaniach, do których wykorzystywany jest dany model samolotu. Każdy uczeń mógł usiąść za sterami samolotu i poczuć się prawie jak pilot. Przewodnik oprowadzający nas po Aeroklubie jest instruktorem skoków spadochronowych i chętnie zapoznał uczniów z ofertą Aeroklubu w zakresie skoków spadochronowych. Zostaliśmy zapoznani z budową spadochronu oraz jego wykorzystaniem. Kilkoro uczniów z klasy 1ES planuje w przyszłości rozpocząć kurs spadochronowy.