Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Spotkanie z załogą Polskie Linie Lotnicze LOT

Podczas realizacji zajęć praktycznych w porcie lotniczym Rzeszów- Jasionka, uczniowie z kierunku technik eksploatacji portów i terminali mają możliwość nie tylko z zapoznaniem się z obsługą naziemną samolotu. Uczniowie spotkali się z załogą samolotu firmy Polskie Linie Lotnicze LOT, podczas którego piloci i stewardessy opowiedzieli o swojej pracy.  Mieliśmy również możliwość z zapoznaniem się z wnętrzem samolotu TOP DE HAVILLAND DASH 8-400 (TWIN-TURBOPROP).

Autorem innowacji  „Zarządzanie infrastrukturą lotniskową oraz obsługa pasażerów w porcie lotniczym Rzeszów – Jasionka” jest Sabina Stecka