Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

WYJŚCIE DO TEATRU ANGLOJĘZYCZNEGO NA „PRZYGODY TOMKA SAWYERA”

Jeśli chcesz zmierzyć się z klasyką literatury angielskiej w oryginale i posłuchać brzmienia angielskiego akcentu, wybierz się z nami na inscenizację powieści Marka Twain’a „Przygody Tomka Sawyera”, wystawianą w języku angielskim przez aktorów brytyjskiego objazdowego teatru TNT THEATRE BRITAIN.

Wyjście organizowane jest w ramach innowacji pedagogicznej „Kiedy historia spotyka się z literaturą – praktyczna nauka języka angielskiego poza murami szkoły” autorstwa mgr Karoliny Winiarskiej, realizowanej w bieżącym roku szkolnym w naszej szkole.

Sztuka wystawiana będzie w Rzeszowie 3 grudnia 2019 r.

MIEJSCE: Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Muzyki, Sala koncertowa, ul. Dąbrowskiego 83.

GODZ.: 9.00 – 11.45

BILET: 30 zł.

Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się do 15 listopada 2019 r.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

ORGANIZATOR WYJŚCIA: Karolina Winiarska.