Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Jak zostać stewardessą? – spotkanie z Mirellą Brzozą ✈️

Prawie 200 uczniów z klas kształcących się w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali i technik lotniskowych służb operacyjnych miało możliwość spotkania z Panią Mirellą Brzozą – stewardessą, która przez kilka lat pracowała na pokładach samolotów linii Qatar Airways.

W części pierwszej spotkania, podczas wykładu, Pani Mirella przybliżyła uczniom kulisy pracy na pokładzie, różne trudne sytuacje, z którymi na co dzień mają do czynienia pracownicy pokładowi oraz sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach.

Po części wykładowej młodzież została podzielona na grupy. Podczas warsztatów mieli możliwość w różnych scenkach symulacyjnych obserwować przykładowe sytuacje które pojawiają się podczas rekrutacji, dowiedzieli się na co zwrócić uwagę przy pisaniu CV przed ubieganiem się o pracę, jak wygląda OPEN DAY w liniach Qatar Airways.

Młodzi z zainteresowaniem słuchali wykładu, a podczas części warsztatowej zasypywali Panią Mirellę pytaniami, co świadczy o tym, jak bardzo podoba im się ten zawód i jak wiele osób marzy o tym, by w przyszłości spróbować sił w tym zawodzie.

Do zobaczenia w chmurach!!!