Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

BANKIET W RATUSZU

W dniu 14 czerwca 2019 roku w Ratuszu Urzędu Miasta odbyło się wręczenie  nagród dla laureatów olimpiad i konkursów. Naszym zadaniem było uświetnienie tej uroczystości poprzez przygotowanie stołu rozmaitości z przeróżnymi zakąskami, wśród których znalazły się tartinki, babeczki, koreczki i caprese a także słodkościami w postaci szerokiego wachlarza różnych ciasteczek bankietowych. 

Przygotowaniem i obsługą bankietu  zajęli się uczniowie z klasa 3 B, 3 C oraz Mateusz z klasy 2 C pod nadzorem nauczycielek mgr inż. Iwony Kwater, mgr inż. Małgorzaty Pabjańskiej i mgr inż. Anny Ulan.    Przepyszne i zdrowe zakąski przygotowali uczniowie z  klasy  1 B i 2 B pod kierunkiem  mgr inż. Marzeny Borzęcki oraz  mgr inż.  Haliny Machowskiej.

Prace porządkowe wykonali uczniowie z 2 B pod opieką mgr inż. Renaty Skaskiewicz.