Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Agnieszka Hetel finalistką XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniach 24-26 maja 2019 roku w Łodzi odbyły się eliminacje centralne XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Jedyną reprezentantką Podkarpacia w pionie szkół ponadgimnazjalnych była uczennica naszej szkoły z klasy 3B Agnieszka Hetel.

Eliminacje składały się z trzech etapów. Pierwszy etap to rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru, który zawierał 100 pytań, związanych z wpływem odżywiania na zdrowie i szeroko pojętą profilaktyką i promocją zdrowia. Etap drugi to zadania związane z udzieleniem pierwszej pomocy osobie poszkodowanej  oraz RKO. Trzeci etap polegał na prezentacji akcji prozdrowotnej zorganizowanej w swojej szkole. Tematyką naszej akcji prozdrowotnej była „Moda na zdrowy kręgosłup”, która obejmowała wykłady, ankiety dla uczniów oraz ćwiczenia kształtujące prawidłową postawę kręgosłupa.

W wyniku tych zmagań Agnieszka Hetel uzyskała tytuł finalisty tej Olimpiady. Do eliminacji centralnych uczennica przygotowywała się pod kierunkiem mgr inż. Anny Ulan, mgr Barbary Bernat i mgr Leszka Sieńko.

Serdecznie gratulujemy Agnieszce i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Opiekunem uczennicy podczas eliminacji była mgr inż. Anna Ulan