Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

CZAS POŻEGNAŃ

Koniec roku szkolnego tuż, tuż…

Z tego powodu nasza klasa postanowiła zintegrować się po raz ostatni w roku szkolnym 2018/2019 wychodząc na klasowe ognisko. W ekstremalnych warunkach pogodowych (31°C), pod wodzą dzielnych opiekunów – wychowawczyni A. Wisz i p. L. Sieńko wyruszyliśmy do baru Zakopiec, gdzie miała czekać na nas grilowana zakąska. Spotkanie klasowe było wspaniałą okazją do podsumowania całego pierwszego roku w nowej szkole. Z uśmiechem wspominaliśmy nasze pierwsze, nieśmiałe  kroki w progach nowej szkoły. Martwiliśmy się jakich będziemy mieć nauczycieli i jak będzie nam się współpracowało w nowej klasie. Dziś już wiemy, że wszystkie te lęki były zupełnie zbędne – dobrze wybraliśmy nasze kierunki, mamy fajną klasę a przed nami jeszcze kilka lat wspólnej zabawy i nauki. Przemyśleliśmy, co było dobre w minionym roku, a co powinniśmy jeszcze poprawić. Pomimo ogromnego upału bawiliśmy się świetnie i żal było się rozstać…

 

Klasa 1a

technik analityk

technik organizacji reklamy