Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

W dniu 12.06.2019 klasa 2 b wraz z nauczycielkami: panią Małgorzatą Pabjańską i panią Danutą Chmurą uczestniczyła w lekcji języka włoskiego, która zorganizowana została w lokalu „ ITALIA DA BERE”, którego właścicielami są pani Halina Puzio i pan Massimiliano Bondioli. Młodzież miała okazję sprawdzić i wykorzystać w praktyce umiejętności językowe nabyte w szkole. Uczniowie prowadzili konwersację w języku włoskim z rodowitym Włochem, panem Massimiliano Bondioli, zamawiali potrawy w tymże języku, a także śpiewali piosenki włoskie. Pan Bondioli przybliżył nam kulturę włoską, która różni się nieco od polskiej. Dzięki właścicielom lokalu mieliśmy okazję poczuć prawdziwą, włoską atmosferę.

Serdecznie dziękujemy.