Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

VI Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Dnia 22 maja uczniowie z klas: 2A, 2B i 2D uczestniczyli w VI Podkarpackim Młodzieżowym Święcie Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizowanym już po raz 6. przez WSPiA. Uczniowie oglądali pokaz musztry paradnej, skoki spadochronowe w wykonaniu skoczków z Aeroklubu Rzeszowskiego, działania ratownicze w czasie wypadków drogowych, pokaz wyszkolenia psów ratowniczych, tresurę psów służbowych i prezentacje stanowisk wystawienniczych różnych służb wewnętrznych. Uczestniczyli w wykładzie na temat historii i teraźniejszości polskiej kryminalistyki, oglądali wystawy popularnonaukowe poświęcone płk. Leopoldowi Lisowi-Kuli oraz „Niepodległej”.