Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Konkurs medialny

61709911_2240070112767320_9177378881349353472_n

31 maja 2019 grupa uczniów – Aleksandra Goral, Estera Paśkiewicz, Katarzyna Hałoń, Kamila Świerk, Karolina Mazur, Aleksandra Świder, Kamila Kwasiżur oraz Justyna Magda – wzięła udział w konkursie medialnym organizowanym przez Instytut Humanistyczny Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Opiekunami grupy były: mgr Marta Bar-Zamoyska oraz mgr Karolina Winiarska.

Celem konkursu było rozwijanie twórczego myślenia, kształtowanie umiejętności dziennikarskich oraz kształtowanie postawy wrażliwości na wydarzenia otaczającego świata, czyli to wszystko w czym nasi uczniowie są bezkonkurencyjni.

Film „Prawdziwymi potworami są ludzie” poruszył, wstrząsnął i dał do myślenia. Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się niezwykłą dojrzałością prezentując tak ważny obecnie temat przemocy w szkole.

Gratulujemy całej grupie udziału w konkursie
i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.