Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Kiedy koniec oznacza początek

61489057_431019527716939_834469062795853824_n

29 maja 2019 nastąpiło uroczyste zamknięcie i podsumowanie projektu organizowanego przez Estradę Rzeszowską pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca oraz Rzeszowskiego Kuratorium Oświaty – „Młodzież {dla} Miasta”.
Wydarzenie miało miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Grupę projektową reprezentowało troje uczniów pod czujnym okiem koordynatora w szkole – pani Karoliny Winiarskiej.
Aleksandra Goral, Estera Paśkiewicz i Dominik Buda opowiedzieli, czego udało im się dokonać w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy – a udało się wiele.

Przede wszystkim bezdomne zwierzęta ze schroniska „Kundelek” w Rzeszowie zyskały całe mnóstwo karmy, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 zdobyli praktyczną wiedzę na temat adopcji zwierząt, a my wszyscy zobaczyliśmy, jak odrobina dobrej woli może zmienić czyjś świat.

Projekt się zakończył, ale dobro, które nasza młodzież wypuściła w świat – nie. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że empatia, dojrzałość i ciężka praca nie są im obce, a działanie w grupie zawsze przynosi niezwykłe efekty.

Jeszcze raz gratulujemy całej grupie projektowej:
Aleksandra Goral, Estera Paśkiewicz, Dominik Buda, Wiktor Siwecki, Kacper Bijoś oraz Dominika Bartnik – jesteśmy z Was dumni i pamiętajcie, że dobro zawsze powraca!