God艂o
Najlepsze technika 2019
Nab贸r elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szko艂a partnerska


KEZiT
Szko艂a promuj膮ca zdrowie
Archiwum

„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH” 馃崚馃崌馃崜

1
W dniu 3.04.2019 roku w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Czudcu odby艂a si臋 konferencja metodyczno-naukowa podkarpackiej sieci szk贸艂 promuj膮cych zdrowie pod patronatem Kuratora o艣wiaty pani Ma艂gorzaty Rauch.
Has艂em tej konferencji by艂o przes艂anie „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Celem konferencji by艂a prezentacja dokona艅 poszczeg贸lnych szk贸艂 oraz pokazanie nowych mo偶liwo艣ci rozwoju zdrowego stylu 偶ycia.
Nasza szko艂a przygotowa艂a st贸艂 zdrowych rozmaito艣ci pod tytu艂em „Rewolucja czy ewolucja na talerzu”. W艣r贸d przygotowanych potraw znalaz艂y si臋 szpinakowe ruloniki z serem, buraczkowe zawija艅ce z morelami, nale艣niki z kurkum膮 i past膮 serow膮, babeczki warzywne, gdzie w tradycyjnych przepisach ukryli艣my elementy nowatorskie, 艣wietnie wp艂ywaj膮ce na zdrowie i samopoczucie. A na deser zaprezentowali艣my ciasteczka migda艂owo – owsiane oraz koktajl truskawkowy.
Pyszno艣ci te przygotowali uczniowie z klasy I B pod kierunkiem pani mgr in偶. Marzeny Borz臋ckiej. Go艣cie byli bardzo zainteresowani naszymi przek膮skami, poniewa偶 by艂y one bardzo 艂adne i r贸wnie smaczne. A przygotowaniem sto艂贸w, prezentacj膮 potraw i obs艂ug膮 go艣ci zaj臋艂y si臋 uczennice z III B pod czujnym okiem pani mgr in偶. Anny Ulan.
965bf2a2-b61c-4f74-9595-3c575374790a

Relacja z tego wydarzenia w TVP Rzesz贸w (od 16 minuty)https://rzeszow.tvp.pl/42070998/4042019-2100