Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

„ZŁOTY PIENIĄŻEK” NA UNIWERSYTECIE RZESZOWSKIM

 04.04.2019 r. uczniowie kierunku technik organizacji reklamy (klasa 1a, 2a i 3a) udali się na Uniwersytet Rzeszowski. Po powitaniu przez panią prodziekan dr hab. Wiesławę Kuźniar uczestniczyliśmy w wykładzie „Wywoływanie postawy twórczej w biznesie, ABC przedsiębiorczości”, który wygłosił pan dr Artur Ostromęcki oraz w warsztatach „Nieracjonalny konsument” przeprowadzonych przez pana dra Jakuba Bartaka. Po  wysłuchaniu wykładu i uczestnictwie w warsztatach można było wygrać złoty pieniążek od ostatniego prelegenta – pana dra Piotra Cyrka. Najbardziej kreatywni zostali nagrodzeni złotym pieniążkiem.