Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

TARGI EDUKACYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 31 W RZESZOWIE

lrm_export_55482204750068_20190329_172527293

W dniu 29 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 31 w Rzeszowie odbyły się Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów i ósmoklasistów kończących szkołę. W prezentację bogatej oferty kształcenia dla przyszłych uczniów techników oraz branżowej szkoły I stopnia zaangażowani byli uczniowie z klasy 1A: Kasia, Karolina, Klaudia i Jakub oraz  z klasy 3 C: Natalia i Darek, pod opieką nauczycieli: mgr inż. Marzeny Borzęckiej i mgr inż. Edyty Kraski.

Prezentacji kierunków, w których będziemy mieli przyjemność kształcić naszych przyszłych uczniów, dokonywaliśmy przy pięknie nakrytym stole z degustacją pierożków faszerowanych pieczarkami, naleśników ze szpinakiem i serem feta, które przygotowali uczniowie klasy 3 C: Natalia i Darek.

Natomiast słodki poczęstunek został przygotowany przez uczniów klasy 2 E i 3 E pod kierunkiem mgr inż. Marty Świder.

Zainteresowanie ofertą edukacyjną naszej szkoły było bardzo duże. Mamy nadzieję, że z większością uczniów spotkamy się już we wrześniu nowego roku szkolnego.

Zdjęcia: Karolina kl. 1a