God艂o
Najlepsze technika 2019
Nab贸r elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szko艂a partnerska


KEZiT
Szko艂a promuj膮ca zdrowie
Archiwum

馃尀馃尀Serdecznie pozdrawiamy ze s艂onecznego Rimini, Dyrekcj臋 szko艂y, wszystkich nauczycieli, pracownik贸w i uczni贸w 馃尀馃尀

20190320_180952

Czas biegnie nieub艂agalnie, za nami ju偶 p贸艂metek praktyk, z kt贸rych wszyscy jak na razie s膮 zadowoleni.

Praktyki s膮 w o艣miu r贸偶nych miejscach 鈥 restauracjach i agencjach reklamowych, jedne blisko miejsca zamieszkania, a do innych trzeba dojecha膰 miejskim autobusem. Wsz臋dzie s膮 bardzo mili ludzie. Ze znajomo艣ci膮 j臋zyka angielskiego u W艂och贸w jest r贸偶nie, ale przy ch臋ciach z obu stron zawsze mo偶na si臋 dogada膰.

Jak na razie, wszyscy uczniowie s膮 z praktyk zadowoleni, a wymagaj膮cy pracodawcy wypowiadaj膮 si臋 o naszej m艂odzie偶y w samych superlatywach. Godziny praktyk s膮 r贸偶ne w zale偶no艣ci od zak艂adu, ci臋偶ko wi臋c jest nam wybra膰 si臋 razem na pla偶臋 lub wsp贸lne zwiedzanie. Z regu艂y wybieramy si臋 na spacer i zwiedzamy miasto w ma艂ych grupkach.

W agencjach reklamowych m艂odzie偶 projektuje wizyt贸wki, ulotki, wystawy sklepowe, wyszukuje zdj臋cia i obrazki na strony firm oraz uczy si臋 program贸w do obr贸bki grafiki. W restauracjach m艂odzie偶 przygotowuje p贸艂produkty i potrawy pod okiem W艂oskich kucharzy i restaurator贸w.

Czas wolny sp臋dzamy bardzo intensywnie. W sobot臋 byli艣my na pla偶y i troszeczk臋 wygrzewali艣my si臋 na s艂o艅cu, a w niedziel臋 intensywnie zwiedzali艣my zabytki San Marino.

Raz jeszcze pozdrawiamy wszystkich!!! 馃槝

Uczestnicy sta偶u 鈥濵贸j zaw贸d 鈥 moja przysz艂o艣膰鈥 wraz z opiekunem Ma艂gorzat膮 Pabja艅sk膮.