Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

GMINNE TARGI EDUKACYJNE W KRASNEM

Dnia 22.03.2019 r.  w Krasnem odbyły się Gminne Targi Edukacyjne, na których naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1a (Gabrysia, Kacper, Karolina, Kasia, Klaudia i Kuba) oraz 1b (Agata i Łucja) pod opieką nauczycieli: Marzeny Borzęckiej, Małgorzaty Latochy i Agnieszki Wisz. Zarówno uczniowie klas trzecich gimnazjum jak i ósmoklasiści mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną naszej szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe kierunki: technik lotniskowych służb operacyjnych (technikum) oraz kelner (szkoła branżowa I stopnia). Jak zawsze nasze stoisko przyciągało wzrok pięknie przygotowanymi przekąskami (zasługa p. Borzęckiej oraz klasy 1b), a także ciasteczkami w wykonaniu naszych cukierników pod nadzorem p. Marty Świder. Nasi uczniowie, mimo że są dopiero w klasie pierwszej, fachowo potrafili przedstawić kierunki kształcenia i dzielili się swoimi wrażeniami z pobytu w naszej szkole ze swoimi młodszymi kolegami. Po takiej rekrutacji z pewnością większość z nich zawita w progi naszej szkoły!