Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Targi edukacyjne w Głogowie Małopolskim

 

1

W dniu 8 marca 2019 odbyły się targi edukacyjne dla uczniów 8 klas Szkół Podstawowych oraz 3 klas Gimnazjów z gminy Głogów Małopolski. W prezentację bogatej oferty kształcenia dla przyszłych uczniów techników oraz branżowej szkoły I stopnia zaangażowani byli uczniowie z 3 B: Marlena, Natalia, Bernadetta, Izabela, Wiktoria, Klaudia i Gabriel oraz Michał z 3 C. Prezentacji kierunków, w których będziemy mieli przyjemność kształcić naszych przyszłych uczniów, dokonywaliśmy przy pięknie nakrytym stole z degustacją pierożków faszerowanych pieczarkami, które przygotowali uczniowie I B pod kierunkiem pani Marzeny Borzęckiej oraz firmowych ciasteczek przygotowanych przez II E pod nadzorem Marty Świder. Zainteresowanie ofertą edukacyjną naszej szkoły było bardzo duże, a tych jeszcze niezdecydowanych przyciągały ubrane „zawodowo” nasze uczennice, pokaz carvingu, kolorowe drinki bezalkoholowe oraz fantastyczny pokaz flambirowania owoców. Mamy nadzieję, że z większością uczniów spotkamy się już we wrześniu nowego roku szkolnego.

Przygotowanie targów i promocję kierunków kształcenia koordynowały Anna Ulan, Anna Górniak oraz Oksana Marczak.

8a481cf7-3a45-4b3a-bdcb-1be017d9e01fn