Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

NASI STAŻYŚCI W RIMINI, WŁOCHY

 

20190310_130947

10 marca młodzież kształcąca się w zawodzie technik organizacji reklamy i technik żywienia i usług gastronomicznych rozpoczęła realizację 3 -tygodniowego stażu w Rimini we Włoszech.

Jest to wyjazd drugiej grupy uczniów w  ramach projektu ,,Mój zawód – moja przyszłość” realizowanego w naszej szkole. Po wylądowaniu na lotnisku w Bolonii zostaliśmy przewiezieni do hotelu La Perla usytuowanego na nabrzeżu Tintori Rimini, w Marina Centro, przy słynnej promenadzie Viale Amerigo Vespucci. Po odpoczynku i rozpakowaniu się uczestniczyliśmy w spotkaniu z przedstawicielami organizacji goszczącej Sistema Turismo, podczas którego zapoznaliśmy się z harmonogramem pobytu i zakładami pracy, w których będą realizowane staże. Mieliśmy również czas na krótki spacer po mieście.

Pozdrawiamy serdecznie z Rimini – młodzież z opiekunem, M. Pabjańską.