Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

TARGI EDUKACYJNE „ORIENTATION DAY”

W dniu 6 lutego 2019 roku na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyły się Podkarpackie Targi Edukacyjne „ ORIENTATION DAY”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie, a wszystko po to, aby  przyszłym absolwentom szkół gimnazjalnych i podstawowych zaprezentować kierunki kształcenia jakie oferują szkoły średnie.

Podczas prezentacji kierunków kształcenia naszej szkoły odbył się pokaz mody branżowej, w której brali udział nasi wspaniali i niezawodni uczniowie. Również przy stoisku można było zaczerpnąć szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych kierunków kształcenia oferowanych przez Zespół Szkół Spożywczych – DLA KAŻDEGO COŚ INTERESUJĄCEGO

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym uczniom, za pomoc i zaangażowanie!!!

Nad uczniami opiekę sprawowały: Marta Bar-Zamoyska, Małgorzata Alibożek, Karolina Winiarska, Oksana Marczak, Anna Górniak.