Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

AVIATION CAREER DAY

1 lutego uczniowie klasy 3d i 4d z kierunku technik eksploatacji portów i terminali uczestniczyli w drugiej edycji Aviation Career Day organizowanej przez Koło Naukowe Aviation Management Club oraz Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Młodzież uczestniczyła w bardzo ciekawych wykładach: ,,Kobiety w lotnictwie”, „XOJET- czyli UBER w powietrzu”, „Najpopularniejsze linie lotnicze”. Następnie uczniowie odwiedzili stoiska, na których mogli porozmawiać z przedstawicielami firm. Umożliwiło to uczestnikom zapoznanie się z ofertami pracy, a także sprawdzenie swoich umiejętności pilotażu na symulatorze lotów.

Ponadto uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznania się z zasadami rekrutacji do pracy oraz na praktyki i staże, a także dowiedzieli się o specyfice pracy w branży lotniczej.

Nad uczniami sprawowały opiekę: Anna Górniak, Katarzyna Długosiewicz, Sabina Stecka.