Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

XXIX SPOTKANIE OPŁATKOWE SOLIDARNOŚCI OŚWIATOWEJ 2019

SONY DSC

12.01.2019 r. w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe „Solidarności” Oświatowej, w którym uczestniczyli m.in. wojewoda podkarpacki – E. Leniart, Podkarpacka Kurator Oświaty – M. Rauch, bp E. Białogłowski, posłanka K. Skowrońska, w-ce prezydent H. Wolicki, w-ce przewodniczący sejmiku wojewódzkiego J. Cypryś oraz przedstawiciele instytucji oświatowych (w tym Panie Dyrektor z naszej szkoły), a nasza młodzież została poproszona o uświetnienie go swoim programem artystycznym.

SONY DSC

SONY DSC

Przedstawiciele klas: 1b, 1d, 2a, 2b i 2d wykonali etiudę muzyczno-taneczną „Dla Tej, co nie zginęła…” oraz pastorałkę, która wprowadziła uczestników spotkania w świąteczną atmosferę.