Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

ZAJĘCIA NA UNIWERSYTECIE RZESZOWSKIM

W dniu 12.12.2018 klasy 1a, 2a, 3a  technik analityk pod opieką   nauczycieli p. Agnieszki Wisz, Moniki Kluz- Kuli i Magdaleny Szul  uczestniczyły  w zajęciach zorganizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski w ramach projektu „Ja się cały czas czegoś uczę” . Uczniowie brali udział w wykładzie pt. ” Tajniki portali społecznościowych ” oraz warsztatach  w laboratoriach Centrum Mikroelektroniki,  Nanotechnologii oraz Centrum Innowacyjnych Technologii. W trakcie zajęć  uczniowie wzbogacali swoją swoją wiedzę  z  zakresu chemii, biotechnologii, mikroelektroniki, co przyświeca  celowi w  nauce : „ja się cały czas czegoś uczę „. Współpraca z uniwersytetem zaowocuje dalszymi warsztatami dla technika analityka.