Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

KONKURS CUKIERNICZY

 

LUKROWANE PIERNICZKI

W dniu 13.12.2018 r. w szkolnej pracowni cukierniczej zorganizowano konkurs ” Lukrowane pierniczki”. Podczas turnieju uczniowie kl.IIe –  zawód cukiernik w ramach programu Kreatywny Cukiernik, dekorowali ozdobne pierniki sztukowe. Podstawą dekoracji był lukier królewski sporządzony z białek, cukru pudru i soku z cytryny. Dodatkowo można było wykorzystać inne tworzywa cukiernicze stosowane w produkcji ciastkarskiej.

Uczniowie zaangażowali się w projektowanie i tworzenie dekoracji, wykazali się kreatywnością i starannością podczas pracy.

Wszystkie ozdobione pierniczki były estetycznie wykończone i zachęcały do konsumpcji. Najwyżej została oceniona praca  wykonana przez Patrycję Kleszyk.

Uczestnikom gratulujemy wyników i życzymy sukcesów w dalszym szkoleniu zawodowym.5