Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

MIKOŁAJKOWY DZIEŃ…

 

Tak jak wszędzie, tak i w naszej szkole obchodziliśmy przemiły dzień, a mianowicie Mikołajki.

Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę to na cześć Świętego Mikołaja. W taki właśnie sposób cała szkoła świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Święty Mikołaj, wraz ze Śnieżynkami zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł przeróżne słodkości – za dobre sprawowanie, a dla niektórych rózgę –  za nieco gorsze.

Dzień Mikołajkowy w szkole zakończył Mikołajkowy Turniej w Badmintona przeprowadzony przez pana Wiesława Pyzię.  Zwycięzcą został Olaf Warnecki  z III LO, II miejsce zajął Adam Wojkowski z kl.2e, zaś III miejsce Wiktoria Pieniążek  z III LO w Rzeszowie.

 

 

Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor pol_pl_talerzyki-swiateczne-emotki-23-cm-8-szt-23507_2

Organizatorem Mikołajek był Samorząd Uczniowski.

Zdjęcia: Gabriela Szczyrba, Martyna Żuk i Izabela Jajak z kl. 2 D.