Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

WOLONTARIAT – SPOŁECZNE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ DZIECI

28.11.2018r. po raz drugi w siedzibie Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci odbyła się konferencja „Wolontariat  – społeczne zaangażowanie na rzecz dzieci”. Nasi uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję zapoznać się z pracą wolontariusza medycznego i akcyjnego. Uświadomiliśmy sobie, jak niewiele potrzeba, by dać radość innym, ubogacając siebie. Spotkanie z wolontariuszami pracującymi w Hospicjum uzmysłowiło nam, że „czas to miłość, a miłość to najważniejsza rzecz w naszym życiu” i powinniśmy wszyscy znaleźć w sobie CZAS, póki nie jest za późno…

Opiekę nad uczniami sprawowały: Małgorzata Alibożek i Alina Szemberska – Baran