Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

TECHNIK ANALITYK I TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY NA DNIACH OTWARTYCH POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ

22 listopada klasy 1a i 2a pod opieką nauczycieli: M. Kluz-Kuli, E. Kraski, P. Muszyńskiego
i A. Wisz wzięły udział w Dniach Otwartych organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską, która obejmuje patronatem technika analityka. Młodzież z ogromnym zainteresowaniem zwiedzała strefę wystawienniczą, zapoznając się z wydziałami pokrewnymi ich zawodom, a więc z Wydziałem Chemicznym oraz Wydziałem Zarządzania.

Uczniowie z uwagą słuchali ciekawych wykładów przygotowanych specjalnie dla nich przez pracowników naukowych Politechniki, ale z prawdziwą pasją oglądali pokazy
z chemii i fizyki, a nawet sami brali w nich udział. Z pewnością  takie doświadczenie będzie dla nich motywacją do pogłębiania swojej wiedzy fachowej w naszej szkole, aby później dostać się na wymarzony kierunek studiów.

Opracowała:

Agnieszka Wisz