Godło
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Mamy zwycięzców szkolnego etapu XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

owh1

Dnia 19 października odbył się w Zespole Szkół Spożywczych etap szkolny XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, zorganizowany przez zespół nauczycieli przedmiotów hotelarskich. Do tego etapu przystąpiło 12 najlepszych hotelarzy naszej szkoły z klasy trzeciej
i czwartej. Eliminacje szkolne polegały na pisemnym rozwiązaniu 80 zadań testowych, sprawdzających  wiadomości i umiejętności w zawodzie technik hotelarstwa. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu planowania i realizacji usług w recepcji oraz obsługi gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie, ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznej tematyki wiodącejHotelarstwo XXI wieku w promowaniu nowej filozofii wellness, spa i usług żywieniowych”.

W wyniku dwugodzinnych zmagań wyłoniona została trójka najlepszych hotelarzy.

Są to:

Magdalena Kłonicka z klasy IIIc, I miejsce

oraz

Emilia Nędza z klasy IIIc i Dominika Ladzińska z klasy IVc, II miejsce.

Zgodnie z regulaminem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej do II etapu okręgowego kwalifikuje się tylko dwóch najlepszych uczniów danej szkoły, więc w celu ich wyłonienia, w szkole zorganizowana została dogrywka. Ostatecznie w etapie okręgowym, który odbędzie się 4 stycznia 2019r. w Zespole Szkół Gospodarczych
w Rzeszowie naszą szkołę reprezentować będą

Magdalena Kłonicka z IIIc oraz Dominika Ladzińska z IVc

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy im dalszych sukcesów!!!

Trzymamy kciuki.