Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Mamy zwycięzców szkolnego etapu XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

owh1

Dnia 19 października odbył się w Zespole Szkół Spożywczych etap szkolny XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, zorganizowany przez zespół nauczycieli przedmiotów hotelarskich. Do tego etapu przystąpiło 12 najlepszych hotelarzy naszej szkoły z klasy trzeciej
i czwartej. Eliminacje szkolne polegały na pisemnym rozwiązaniu 80 zadań testowych, sprawdzających  wiadomości i umiejętności w zawodzie technik hotelarstwa. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu planowania i realizacji usług w recepcji oraz obsługi gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie, ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznej tematyki wiodącejHotelarstwo XXI wieku w promowaniu nowej filozofii wellness, spa i usług żywieniowych”.

W wyniku dwugodzinnych zmagań wyłoniona została trójka najlepszych hotelarzy.

Są to:

Magdalena Kłonicka z klasy IIIc, I miejsce

oraz

Emilia Nędza z klasy IIIc i Dominika Ladzińska z klasy IVc, II miejsce.

Zgodnie z regulaminem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej do II etapu okręgowego kwalifikuje się tylko dwóch najlepszych uczniów danej szkoły, więc w celu ich wyłonienia, w szkole zorganizowana została dogrywka. Ostatecznie w etapie okręgowym, który odbędzie się 4 stycznia 2019r. w Zespole Szkół Gospodarczych
w Rzeszowie naszą szkołę reprezentować będą

Magdalena Kłonicka z IIIc oraz Dominika Ladzińska z IVc

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy im dalszych sukcesów!!!

Trzymamy kciuki.