Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne

?

18 chórów z regionu zaśpiewało najpiękniejsze polskie pieśni wojskowe i patriotyczne. Na scenie Filharmonii Podkarpackiej zabrzmiały pieśni patriotyczne i ludowe. Wystąpiły chóry należące do Ogólnopolskiego Programu „Śpiewająca Polska” organizowanego przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu.

20181028_155838

Na szczególne wyróżnienie zasługuje chór „PRYMA z Zespołu Szkół Spożywczych
im. T. Rylskiego w Rzeszowie, który zaprezentował „Miejcie nadzieję”, „Orzeł Biały”, „Hej, Orle Biały” i „Maki”. Uczestniczkami chóru były dziewczęta z kl. 1 B, 1 C, 1 D i 2 A. Dyrygentem podczas koncertu był mgr Wiesław Pyzia.

BRAWO!!!

https://rzeszow.tvp.pl/39679907/18-chorow-z-regionu-zaspiewalo-najpiekniejsze-polskie-piesni-wojskowe-i-patriotyczne