Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

BANKIET

26 października 2018 w Rzeszowskim Ratuszu odbyło się spotkanie, na którym pan Prezydent Tadeusz Ferenc podziękował współpracownikom i swoim wyborcom za V zwycięstwo w wyborach samorządowych na Prezydenta Miasta Rzeszowa. Mieliśmy przyjemność przygotować na tę okazję bankiet.Wykwintne zakąski  pod kierunkiem pani A.Ulan i pani M.Borzęckiej przygotowali uczniowie kl.3b i 3c, zaś profesjonalną obsługę zapewniła klasa 4b, 3b i 3c z panią I. Kwater, M. Pabjańską i E. Kraską.Ciasta i słodkości na bankiet w Ratuszu przygotowały klasy 2e i 3e pod opieką p. M. Świder.Prace porządkowe wykonała klasa 2e i Luiza Skalska z klasy 2b pod nadzorem pani H.Machowskiej. Za logistykę odpowiadał pan Zbigniew Depa.