Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

BANKIET W TEATRZE MASKA

1

11 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły przygotowali bankiet dla 110 gości Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr. Henryka Hanasiewicza w Rzeszowie. Placówka obchodziła jubileusz 40 – lecia działalności. W menu znalazły się półmiski mięs faszerowanych i wędlin, sałatki warzywne, deski serów pleśniowych, pierożki faszerowane pieczarkami z sosem czosnkowym oraz boeuf Strogonow. W przygotowanie tych wszystkich potraw zaangażowani byli uczniowie z klasy 3 B, 3 C, 2 B i 4 B pod czujnym okiem mgr inż.Anny Ulan, mgr inż. Marzeny Borzęckiej i mgr inż. Małgorzaty Pabjańskiej. Przygotowanie stołów bankietowych oraz obsługę zaproszonych gości zapewnili uczniowie 4 B i 4 C pod kierunkiem pani mgr inż. Iwony Kwater. Uczestnicy jubileuszu byli zachwyceni asortymentem i smakiem potraw oraz profesjonalną obsługą gości.