Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W dniach 19–20 września 2018 roku uczniowie klasy 3 B oraz klas 2B, 3A, 2A i 3D uczestniczyli w wycieczce szkolnej do stolicy Tatr – Zakopanego.

W pierwszym dniu, po dotarciu na Palenicę Białczańską, wyruszyliśmy pieszo szlakiem nad największe tatrzańskie jezioro Morskie Oko, które znajduje się w Dolinie Rybiego Potoku. Aby w pełni podziwiać piękno gór i błękit jeziora wyruszyliśmy na spacer wokół jeziora, który był bardzo interesujący, co uwieczniliśmy na zdjęciach.  Następnie wróciliśmy do autokaru, który zawiózł nas na nocleg w Poroninie. Po kolacji przyszedł czas na ognisko oraz dyskotekę.

W drugim dniu po śniadaniu wyruszyliśmy na zwiedzanie Zakopanego. Trasę rozpoczęliśmy od kościoła w Jaszczurówce, następnie – po japońsku zwiedziliśmy skocznię na Wielkiej i Małej Krokwi a potem byliśmy w sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach. Kolejnym punktem było piesze wejście na Butorowy Wierch, przejście pasmem górskim na Gubałówkę, a potem zejście z Gubałówki do Zakopanego. Odwiedziliśmy też cmentarz na Pęksowym Brzysku oraz słynne zakopiańskie Krupówki, gdzie można było kupić różne pamiątki.

Pogoda podczas całego wyjazdu pogoda była rewelacyjna, a uczniowie grzeczni
i zdyscyplinowani, co ułatwiło nam realizację wszystkich punktów programu wycieczki. Opiekę nad uczniami sprawowali mgr inż. Anna Ulan, mgr Urszula Jarek i mgr Paweł Muszyński.

img_9779