Godło
Najlepsze technika 2019
Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

AGNIESZKA HETEL FINALISTKĄ XXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA!


W dniach 25 -27 maja 2018 roku w Łodzi. odbyły się eliminacje centralne Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia. Województwo podkarpackie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentowała nasza uczennica z klasy 2B, Agnieszka Hetel.

Olimpiada składała się z trzech etapów: rozwiązania testu składającego się ze 100 pytań, prezentacji akcji prozdrowotnych zorganizowanych w szkole i środowisku oraz konkursu sprawdzającego zasady udzielania pierwszej pomocy w praktyce. Po podsumowaniu wszystkich etapów, Agnieszka uzyskała tytuł finalisty.

Serdecznie gratulujemy Agnieszce zdobycia tytułu finalisty oraz nabycia wielu umiejętności niezbędnych w codziennym życiu.

Do olimpiady uczennica przygotowywała się pod kierunkiem mgr inż. Anny Ulan, mgr Barbary Bernat i mgr Leszka Sieńko.

Opiekunem uczennicy podczas finału była mgr inż. Anna Ulan