Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

POŻEGNANIE KLAS CZWARTYCH

Idyllische Landschaft bei Sonnenaufgang, mit Weg und Baum auf der Wiese

Dnia 27 kwietnia naszą szkołę opuścili  uczniowie z klas 4 A – technik analityk i technik organizacji reklamy, 4 B – technik żywienia i usług gastronomicznych, 4 C – technik hotelarstwa i technik eksploatacji portów i terminali oraz 4 D – technik eksploatacji portów i terminali. Dyrektor mgr inż. Aleksandra Wanic rozdała 33 świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższą frekwencję oraz  najwyższą średnią ocen uzyskała klasa 4 D. 100% frekwencją wykazała się uczennica 4B – Agnieszka Ukowska.

Wśród abiturientów jest 18 uczniów ubiegających się o Stypendium Dyrektora Szkoły, a są nimi:

KLASA 4A

Barnuś Katarzyna

Patrycja Kiełb

Kontek Mariola

KLASA 4B

Jacek Justyna

KLASA 4C

Szeliga Urszula

Chruściel Klaudia

KLASA 4D

Bachórz Natalia

Czaban Roksana

Kołodziej Agata

Kołodziej Oktawia

Kraska Edyta

Kunasz Róża

Niewczas Barbara

Pelczar Magdalena

Sado Anna

Szwajdych Justyna

Świder Karolina

Włodarczyk Gabriela

Stypendium Prezydenta Miasta Rzeszowa otrzymują:

Bachórz Natalia 5,14

Czaban Roksana 5,36

Kunasz Róża 5,69

Niewczas Barbara 5,50

Pelczar Magdalena 5,43

Sado Anna 5,71

Szeliga Urszula 5,17

Szwajdych Justyna 5,43

Włodarczyk Gabriela 5,36

Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz absolwenci wspominali wspólnie przeżyte wydarzenia z życia szkolnego, i te zabawne, i te pełne wzruszeń. Oprócz szczerych życzeń i słów pożegnania absolwentom życzymy pozytywnych wyników egzaminów maturalnych.