Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

KOMUNIKAT

UWAGA KOMUNIKAT !

W związku z problemami technicznymi tymczasowo nieaktualna jest strona internetowa Internatu przy Zespole Szkół Spożywczych.

Wszystkim, którzy są zainteresowani kontaktem z naszą placówką i uzyskaniem niezbędnych informacji, udostępniamy numer telefonu ( 17) 74 831 09  oraz adres poczty  e-mail: internatzssrzeszow@o2.pl , a także na stronie FB Internat Zsspoz.

Dla uczniów zainteresowanych zamieszkaniem w internacie, zamieszczamy wzór podania (podanie-do-internatu-2018-2019 ), które należy uzupełnić o dane osobowe i odesłać, bądź pocztą elektroniczną (adres jak wyżej) bądź pocztą tradycyjną.

Nasz adres:

Internat przy Zespole Szkół Spożywczych 35-205 Rzeszów, ul. Warszawska 20.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.