Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

Nasze zakłady pracy w Sewilli, część 1.

2

GAZC Sevilla
jest firmą specjalizującą się w obróbce części lotniczych i produkcji urządzeń montażowych do podzespołów konstrukcyjnych dla dużych firm
w sektorze krajowym i międzynarodowym.

1

Zakład mieści się w Parku Lotniczym AEROPOLIS w Sewilli, do którego codziennie dojeżdżają Julia Jedlińska, Klaudia Czyż, Zuzanna Kowal i Sylwia Kuraś. Uczennice po tygodniu stażu zapoznały się już ze strukturą organizacyjną w zakładzie, stanowiskami pracy, dokumentami logistycznymi i spedytorskimi. Poznały wyposażenia i urządzenia transportowe oraz magazynowe znajdujące się firmie. Są bardzo zadowolone z pracy, dużo się uczą i zdobywają doświadczenie zawodowe.


bricodepot

Brico Dépôt Montequinto należy do sieci składów remontowo – budowlanych należących do grupy Castorama. Nazwa sieci nawiązuje do idei
„zrób to sam” (fr. bricolage).

1

Odbywają w nim staż Natalia Kapałka, Anna Burda, Weronika Pamuła i Zuzanna Wiethy. Obecnie praktykę odbywają w magazynie wydającym produkty. Uczennice wiedzą już czym się zajmuje dział logistyki i poznały pracę w magazynie przyjmującym towar.