Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

WIGILIA SZKOLNA

Dnia 21 grudnia 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, w której wzięła udział pani dyrektor mgr inż. Aleksandra Wanic, pani wicedyrektor mgr Jadwiga Gargaś, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 1d, 2d oraz chór Pryma pod dyrekcją Pana Wiesława Pyzi.

W uroczysty sposób zostało wniesione światełko Betlejemskie i przekazane na ręce Pani Dyrektor. Dzień ten był okazją do przypomnienia tradycji świąt Bożego Narodzenia.

Nie zabrakło ciepłych słów życzeń od pani dyrektor, mgr inż. Aleksandry Wanic, skierowanych do nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz ich rodzin. 

Nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie części artystycznej i dekoracji: Katarzyna Nowak, Sabina Stecka, Katarzyny Długosiewicz. Organizatorki serdecznie dziękują osobom zaangażowanym w pomoc podczas przygotowań.