Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

PARK TRAMPOLIN

     

W dniu 28  listopada  2017  r. klasa  3 C wybrała się do Parku Trampolin ,, HAPPY JUMP ‘’ w Rzeszowie. Wyjście miało na celu integrację klasową oraz pokazanie jak miło i aktywnie można spędzać swój czas wolny. ,, Happy Jump ‘’  to zestaw 26 trampolin wraz z ogromnym basenem piankowym –  pozwala na przeżycie niezapomnianych emocji i zdobycie bezcennych wrażeń. Początkujący w bezpieczny, prosty i miękki sposób mogą nauczyć się podstaw akrobatyki (np. salta), a osoby zaawansowane – mogą bezpiecznie korzystać z trampolinowych ścian bocznych i ścieżki akrobatycznej. Poprzez skakanie na trampolinach redukuje się stres i wydziela się hormon szczęścia, poprawia się koordynacja ruchowa i równowaga, a poprzez świetną zabawę można zgubić zbędne kilogramy (nawet 1000kcal w godzinę!).              

Opiekunem  grupy byli nauczyciele wychowania fizycznego: Anna Kokoszka  i Małgorzata Długoń